ПРОГРАМА МАЙ

4 май, сряда

19:30

Голяма зала

„Отчаяни съпрузи“

 

С участието на Даниел Пеев, Бойко Кръстанов, Явор Бахаров

 

Автори: Алекси Макар, Жером Даран, Стефан Мюра

 

Режисьор: Васил Дуев

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

5 май, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Догодина по същото време“

 

С участието на: Александра Сърчаджиева и Ненчо Илчев

 

Автор: Бърнард Слейд

 

Режисьор: Ивайло Христов

 

Сценография и костюми: Марина Янева

10 май, вторник

19:30

Голяма зала

„Всички страхотни неща“

 

с участието на Бойко Кръстанов

 

автори: Дънкан Макмилан и Джони Донахоу

 

режисьор: Владимир Пенев

 

превод: Радослав Петкашев

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

11 май, сряда

18:30

20:30

Голяма зала

„Елементи“ – танцов спектакъл

Събитието събира танцьорите от всички възрасти и от всички градове на най-голямото танцово хип-хоп училище в България, които представят най-атрактивните и любими свои танци. „Елементи“ е резултатът от труда и усилията им през годината и показва израстването им като хора и танцьори.

14 май, събота

19:30

Голяма зала

„Горката Франция“

 

Автор: Жан Ко

 

Режисьор: Богдан Петканин

 

Участват: Александър Дойнов, Александър Кадиев, Катерина Евро, Фахрадин Фахрадинов, Анелия Луцинова

15 май, неделя

19:30

Голяма зала

Мария Елена Инфантино в нейното One woman show „От Пиаф до Мамбо“

Неповторимата Мария Елена Инфантино се превъплъщава отново в Едит Пиаф, след което във втората част на спектакъла продължава с изпълнение на италиански песни от 50-те и 60-те години на миналия век заедно с изключителните млади музиканти Ивелин Атанасов – пиано, Виктор Викторов – барабани и Радослав Славчев Riverman – бас.

16 май, понеделник

19:30

Голяма зала

„Сватба със закъснител“

 

Режисьор: Николай Гундеров

 

Участват: Филип Аврамов, Мая Бежанска, Тони Минасян, Илияна Лазарова, Христина Джурова

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

17 май, вторник

19:30

Голяма зала

„Операцията“

 

Автор: Иво Сиромахов

 

Постановка: Борис Панкин

 

Участват: Орлин Горанов, Рада Кайрякова, Тони Минасян, Мариан Бачев

18 май, сряда

19:00

Голяма зала

„Чамкория“

 

по романа на Милен Русков

 

постановка: Явор Гърдев

 

в ролята на Бае Славе: Захари Бахаров

 

*Представлението не е подходящо за лица под 16 години.

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

19 май, четвъртък

19:00

Голяма зала

„Чамкория“

 

по романа на Милен Русков

 

постановка: Явор Гърдев

 

в ролята на Бае Славе: Захари Бахаров

 

*Представлението не е подходящо за лица под 16 години.

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

20 май, петък

19:30

Голяма зала

„Петък 13“

 

С участието на Мария Сапунджиева, Христо Гърбов, Мариана Миланова

 

Автор: Жан-Пиер Мартинес

 

Режисьор: Георги Кадурин

 

Продуцент: Фери Арт

21 май, събота

19:30

Голяма зала

„Отчаяни съпрузи“

 

С участието на Даниел Пеев, Бойко Кръстанов, Явор Бахаров

 

Автори: Алекси Макар, Жером Даран, Стефан Мюра

 

Режисьор: Васил Дуев

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

22 май, неделя

19:30

Голяма зала

„Всички страхотни неща“

 

с участието на Бойко Кръстанов

 

автори: Дънкан Макмилан и Джони Донахоу

 

режисьор: Владимир Пенев

 

превод: Радослав Петкашев

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

23 май, понеделник

19:30

Голяма зала

„Извънредно положение“

 

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

25 май, сряда

19:30

Малка сцена

„Любовта не може просто да отмине“
Моноспектакъл на Симеон Владов

Сценарий и режисура: Радослав Гизгинджиев

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

26 май, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Извънредно любовно“

 

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

27 май, петък

19:30

Голяма зала

„Петък вечер“

Какво се случва, когато четирима мъже се съберат в петък вечер?

Всичко става (не)ясно на 27 май.

С участието на Филип Буков, Христо Пъдев, Стоян Дойчев, Павел Иванов

28 май, събота

11:00

Клуб Антракт

„Приказка за музиката“

Асоциация за подкрепа на децата представят групата 359 код България, едни страхотни деца, които ще ви накарат да повярвате в любовта с магията на гласовете си.
Билети може да закупите на касата на Théatro, отсам канала.

ПРОГРАМА ЮНИ

8 юни, сряда

19:30

Голяма зала

„Горката Франция“

 

Автор: Жан Ко

 

Режисьор: Богдан Петканин

 

Участват: Александър Дойнов, Александър Кадиев, Катерина Евро, Фахрадин Фахрадинов, Анелия Луцинова

11 юни, събота

19:00

Голяма зала

„Вълшебството на Пепеляшка“

 

Постановка и хореография: Ася Енева и Красимира Колдамова

 

Спектакълът е съвместен проект на балетно студио „Пирует“ и балетно студио „Красимира Колдамова“, осъществен със съдействието на Национален Фонд Култура.

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

12 юни, неделя

12:00

Голяма зала

„Вълшебството на Пепеляшка“

 

Постановка и хореография: Ася Енева и Красимира Колдамова

 

Спектакълът е съвместен проект на балетно студио „Пирует“ и балетно студио „Красимира Колдамова“, осъществен със съдействието на Национален Фонд Култура.

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

15 юни, сряда

19:30

Голяма зала

„Любовни истории“

от Иво Сиромахов

Режисьор: Златомир Молдовански
Участват: Таня Йоргова, Поля Йорданова (Номинация ИКАР 2021, категория “Дебют” за моноспектакъла “Мечтата на Наташа”), Анатолий Ставрев, Найден Банчевски, Златомир Молдовански

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА

18 юни, събота

19:30

Голяма зала

„Операцията“

 

Автор: Иво Сиромахов

 

Постановка: Борис Панкин

 

Участват: Орлин Горанов, Рада Кайрякова, Тони Минасян, Мариан Бачев

19 юни, неделя

19:30

Голяма зала

„Петък 13“

 

С участието на Мария Сапунджиева, Христо Гърбов, Мариана Миланова

 

Автор: Жан-Пиер Мартинес

 

Режисьор: Георги Кадурин

 

Продуцент: Фери Арт

21 юни, вторник

19:30

Голяма зала

„Сватба със закъснител“

 

Режисьор: Николай Гундеров

 

Участват: Филип Аврамов, Мая Бежанска, Тони Минасян, Илияна Лазарова, Христина Джурова

ОЩЕ ЗА СПЕКТАКЪЛА