ПРОГРАМА ОКТОМВРИ

5 октомври, вторник

19:30

Голяма зала

„Извънредно любовно“,

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

6 октомври, сряда

19:30

Голяма зала

„Петък 13“

Автор: Жан-Пиер Мартинес
Режисьор: Георги Кадурин
Участват: Мария Сапунджиева, Христо Гърбов, Мариана Миланова
Продуцент: Фери Арт

7 октомври, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Шегите, които Бог си прави“

авторски спектакъл на Димитър Бакалов

10 октомври, неделя

19:30

Голяма зала

„Сватба със закъснител“

Режисьор: Николай Гундеров
Участват: Филип Аврамов, Мая Бежанска, Тони Минасян, Илияна Лазарова, Христина Джурова

11 октомври, понеделник

19:30

Голяма зала

„Горката Франция“

Автор: Жан Ко
Режисьор: Богдан Петканин
Участват: Александър Дойнов, Александър Кадиев, Катерина Евро, Фахрадин Фахрадинов, Анелия Луцинова

17 октомври, неделя

19:30

Голяма зала

„Хайде да убием Матилда“ – ПРЕМИЕРА

Автор и постановка: Орлин Дяков

Музикална картина: Пламен Мирчев – Мирона

С участието на: Асен Блатечки и Николай Урумов

21 октомври, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Операцията“

Автор: Иво Сиромахов
Постановка: Борис Панкин
Участват: Орлин Горанов, Миглена Стоева, Тони Минасян, Мариан Бачев

23 октомври, четвъртък

19:30

Голяма зала

„От мрачно по-мрачно“

 

Автор: Мартин Макдона

Превод: Николай Ангелов

Режисьор: Гергана Тодева

Сценограф: Киряна Аврониева

Музика: Златко Митрески

Участват: Бистра Окереке, Валентин Стоев, Валери Георгиев, Вяра Коларова, Живко Гущеров, Крис Атанасов, Любомир Кръстев и Стефан Милков

24 октомври, неделя

19:30

Голяма зала

„Извънредно положение“,

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

25 октомври, понеделник

19:30

Голяма зала

„Извънредно любовно“,

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

29 октомври, петък

19:30

Голяма зала

„Бай Рок“,

По идея и текст на Филип Аврамов
Музика и текстове група „Джинджифил“
Участват: Филип Аврамов, Калин Вельов, Милен Кукошаров, Цветан Андреев и Севинч Ибрахим
Продуцент: Feri Art

ПРОГРАМА НОЕМВРИ

04 ноември, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Секси пране“

 

Автор: Мишел Римл

Режисьор: Димитър Бакалов

Сценография: Невена Белева

Участват: Албена Колева и Димитър Бакалов

05 ноември, петък

19:30

Голяма зала

„Извънредно положение“

 

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

06 ноември, събота

19:30

Голяма зала

„Всички страхотни неща“

 

с участието на Бойко Кръстанов

автори: Дънкан Макмилан и Джони Донахоу

режисьор: Владимир Пенев

превод: Радослав Петкашев

09 ноември, вторник

19:30

Голяма зала

„Шегите, които Бог си прави“

 

авторски спектакъл на Димитър Бакалов

10 ноември, сряда

19:30

Голяма зала

„Испанска афера“

гостува ДТ-Ловеч

 

С участието на Калин Врачански, Николета Малчева, Богомила Николова, Йоана Кирчева, Георги Трайков, Тодор Беров, Ленко Гурков

автор: Жорди Галсеран
режисьор: Иван Савов
сценография и костюми: Мария Диманова
композитор: Асен Аврамов
хореография: Ана Митева

12 ноември, петък

19:30

Голяма зала

„Горката Франция“

 

Автор: Жан Ко
Режисьор: Богдан Петканин
Участват: Александър Дойнов, Александър Кадиев, Катерина Евро, Фахрадин Фахрадинов, Анелия Луцинова

14 ноември, неделя

19:30

Голяма зала

„Хайде да убием Матилда“

 

автор и постановка: Орлин Дяков

музикална картина: Пламен Мирчев – Мирона

с участието на Асен Блатечки и Николай Урумов

15 ноември, понеделник

19:30

Голяма зала

„Петък 13“

 

С участието на Мария Сапунджиева, Христо Гърбов, Мариана Миланова

Автор: Жан-Пиер Мартинес
Режисьор: Георги Кадурин
Продуцент: Фери Арт

16 ноември, вторник

19:30

Голяма зала

„Отчаяни съпрузи“

 

С участието на Даниел Пеев, Бойко Кръстанов, Явор Бахаров

Автори: Алекси Макар, Жером Даран, Стефан Мюра
Режисьор: Васил Дуев

17 ноември, сряда

19:30

Голяма зала

„Сватба със закъснител“

 

Режисьор: Николай Гундеров
Участват: Филип Аврамов, Мая Бежанска, Тони Минасян, Илияна Лазарова, Христина Джурова

18 ноември, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Извънредно любовно“

 

с участието на Стефания Колева, Здрава Каменова и Богдана Трифонова

19 ноември, петък

19:30

Голяма зала

„Операцията“

 

Автор: Иво Сиромахов
Постановка: Борис Панкин
Участват: Орлин Горанов, Миглена Стоева, Тони Минасян, Мариан Бачев

22 ноември, понеделник

19:30

Голяма зала

ПРЕМИЕРА:

„Оптимистичен риболовен наръчник“

 

автор: Майкъл Мелски

режисьор: Андрей Россинский

С участието на: Димитър Бакалов и Веселин Калановски

25 ноември, четвъртък

19:30

Голяма зала

„Едит Пиаф“

 

С участието на Мария Елена Инфантино (актриса и певица),

Георги Славчев (пиано)

Мартин Любенов (акордеон)

26 ноември, петък

19:30

Голяма зала

„Отчаяни съпрузи“

 

Автори: Алекси Макар, Жером Даран, Стефан Мюра
Режисьор: Васил Дуев
С участието на: Даниел Пеев, Бойко Кръстанов, Явор Бахаров

28 ноември, неделя

19:30

Голяма зала

„Бай Рок“

 

По идея и текст на Филип Аврамов
Музика и текстове група „Джинджифил“
Участват: Филип Аврамов, Калин Вельов, Милен Кукошаров, Цветан Андреев и Севинч Ибрахим
Продуцент: Feri Art

29 или 30 ноември

19:30

Голяма зала

„От мрачно по-мрачно“

 

Автор: Мартин Макдона

Превод: Николай Ангелов

Режисьор: Гергана Тодева

Сценограф: Киряна Аврониева

Музика: Златко Митрески

Участват: Бистра Окереке, Валентин Стоев, Валери Георгиев, Вяра Коларова, Живко Гущеров, Крис Атанасов, Любомир Кръстев и Стефан Милков

30 ноември, вторник

19:30

Голяма зала

„Шегите, които Бог си прави“

 

авторски спектакъл на Димитър Бакалов